Sobki DSFR (10.0.0-alpha4) - en to ast translation catalogue (43 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Content
ast: Conteníu

en: Subject
ast: Asuntu

en: Description
ast: Descripción

en: Language
ast: Llingua

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Administration
ast: Alministración

en: More
ast: Más

en: Tags
ast: Etiquetes

en: Homepage
ast: Páxina d'entamu

en: Size
ast: Tamañu

en: Reset
ast: Reafitar

en: Link
ast: Enllaz

en: Image
ast: Imaxe

en: Name
ast: Nome

en: Taxonomy term
ast: Taxonomía del términu

en: Preview
ast: Entever

en: Help
ast: Aida

en: Default
ast: Predefiníu

en: Top
ast: Cimeru

en: Upload
ast: Xubir

en: User
ast: Usuariu

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: User ID
ast: ID del usuariu

en: Contact
ast: Contautu

en: Created
ast: Fechu

en: Page title
ast: Títulu de la páxina

en: Bottom
ast: Abaxo

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Hostname
ast: Nome de la máquina

en: Published
ast: Espublizáu

en: Plain text
ast: Testu planu

en: General
ast: Xeneral

en: Anonymous
ast: Anónimu

en: English
ast: Inglés

en: French
ast: Francés

en: Front page
ast: Páxina d'entamu

en: Languages
ast: Llingües

en: Configure block
ast: Configurar bloque

en: Your message has been sent.
ast: Unvióse'l mensax

en: Basic page
ast: Páxina básica
