Sobki DSFR (10.0.0-alpha4) - en to be translation catalogue (97 entries)

en: Register
be: Зарэгістраваць/ца

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Content
be: Змесціва

en: Subject
be: Тэма

en: Email notification
be: Паведамленне праз э-пошту

en: Description
be: Апісанне

en: Language
be: Мова

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Administration
be: Кіраванне

en: More
be: Болей

en: Tags
be: Катэгорыі

en: Homepage
be: Хатняя старонка

en: Size
be: Памер

en: Reset
be: Скінуць

en: Link
be: Спасылка

en: Image
be: Малюнак

en: Name
be: Імя

en: Taxonomy term
be: Тэрмін таксаноміі

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: Help
be: Дапамога

en: Default
be: Прадвызначана

en: Top
be: Верх

en: Audio
be: Аўдыё

en: Teaser
be: Цвялілка

en: Components
be: Кампаненты

en: Upload
be: Загрузіць

en: User
be: Карыстальнік

en: Email
be: Адрас E-mail

en: User ID
be: ID карыстальніка

en: Contact
be: Кантакт

en: Created
be: Створана

en: Separator
be: Раздзяляльнік

en: Page title
be: Загаловак старонкі

en: Bottom
be: Знізу

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Hostname
be: Імя хоста

en: Published
be: Апублікавана

en: Promoted to front page
be: Прасунутае на галоўную старонку

en: Normal
be: Нармальны

en: Plain text
be: Просты тэкст

en: General
be: Агульны

en: Start
be: Пачатак

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
be: @site у рэжыме абслугоўвання. Мы хутка вернемся. Дзякуй за разуменне.

en: Anonymous
be: Ананім

en: Tools
be: Прылады

en: English
be: Ангельская

en: French
be: Французская

en: Front page
be: Галоўная старонка

en: Languages
be: Мовы

en: Configure block
be: Ладзіць блок

en: Days
be: Дні

en: Months
be: Месяцы

en: Your message has been sent.
be: Вашае паведамленне дасланае.

en: Translations
be: Пераклады

en: Anonymous user
be: Ананімны карыстальнік

en: Form
be: Форма

en: Administrator
be: Адміністратар

en: Publish content
be: Апублікаваць змесціва

en: Unpublish comment
be: Неапублікаваны каментар

en: User account
be: Рахунак карыстальніка

en: Main navigation
be: Галоўная навігацыя

en: Not applicable
be: Не датычыцца

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Secondary tabs
be: Другасныя табы

en: Delete comment
be: Выдаліць каментар

en: Search index
be: Індэкс пошуку

en: Publish comment
be: Апублікаваць каментар

en: Compact
be: Кампактны

en: Date and time
be: Дата і час

en: Status messages
be: Паведамленні статусу

en: Main page content
be: Кантэнт галоўнай старонкі

en: Full comment
be: Поўны каментар

en: Save comment
be: Захаваць каментар

en: Full content
be: Усё змесціва

en: Unpublish content
be: Неапублікоўваць змесціва

en: Make content sticky
be: Пазначыць змесціва птушкай

en: Make content unsticky
be: Адмяніць пазначэнне змесціва

en: Promote content to front page
be: Прасоўваць змесціва на галоўную старонку

en: Remove content from front page
be: Выдаліць змесціва з галоўнай старонкі

en: Save content
be: Захаваць змесціва

en: The name of the shortcut.
be: Назва хуткай спасылкі.

en: Time zones
be: Гадзінныя зоны

en: Taxonomy term page
be: Старонка тэрміна таксаноміі

en: Basic page
be: Асноўная старонка

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
be: Выкарыстоўвайце <em>асноўныя старонкі</em> для вашага статычнага змесціва, такога як старонка "Пра нас"

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
be: Выкарыстоўвайце тэгі для групавання артыкулаў па катэгорыях на падобныя тэмы

en: Not specified
be: Не вызначана

en: Wide
be: Шырокі

en: User account menu
be: Меню рахункаў карыстальнікаў

en: Restricted HTML
be: Абмежаваная HTML

en: Max 1300x1300
be: Максімум 1300x1300

en: Max 2600x2600
be: Максімум 2600x2600

en: Max 325x325
be: Максімум 325x325

en: Max 650x650
be: Максімум 650x650

en: Narrow
be: Вузкі
