Sobki DSFR (10.0.0-alpha4) - en to ga translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Language
ga: Teanga

en: Upload
ga: Uaslódáil

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Created
ga: Cruthaithe

en: English
ga: Béarla

en: Complete
ga: Déanta

en: Save Draft
ga: Sábháil Dréacht
