Sobki DSFR (10.0.0-alpha4) - en to ht translation catalogue (45 entries)

en: Register
ht: Kreye kont

en: Subject
ht: Sijè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Language
ht: Lang

en: Enabled
ht: Aktif

en: Tags
ht: Tag

en: Size
ht: Grosè

en: Image
ht: Imaj

en: Name
ht: Non

en: Help
ht: Èd

en: Default
ht: Pa defo

en: User
ht: Itilizatè

en: Page title
ht: Tit paj

en: Footer
ht: Pye paj

en: Promoted to front page
ht: Fè pwomosyon sou paj akèy la

en: Tools
ht: Outi

en: Languages
ht: Lang

en: Your message has been sent.
ht: Mesaj ou a ale

en: Changed
ht: Chanje

en: Anonymous user
ht: Itilizatè anonim

en: Authenticated user
ht: Itilizatè otantifye

en: Administrator
ht: Administratè

en: User account
ht: Kont itilizatè

en: Main navigation
ht: Meni prensipal

en: Not applicable
ht: Pa aplikab

en: Secondary tabs
ht: Dezyèm kolòn

en: Main page content
ht: Kontni paj prensipal la

en: Full content
ht: Kontni konplè

en: Save content
ht: Anrejistre kontni

en: Basic page
ht: Paj bazik

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
ht: Itileze <em>paj yo</em> pou kontni ki pap chanje, tankou yon paj 'Konsènan'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
ht: Itileze tag yo pou groupe atik ki sanble pou mete yo nan menm kategori.

en: Not specified
ht: Pa espesifye

en: Full HTML
ht: HTML konplè

en: Site branding
ht: Eslogan sit la

en: Default comments
ht: Kòmanè pa defo yo

en: Allows commenting on content
ht: Pèmèt komantè sou kontni yo

en: Large (480×480)
ht: Laj (480x480)

en: User account menu
ht: Meni kont itilizatè

en: Block the selected user(s)
ht: Bloke itilizatè ki seleksyone a(yo)

en: Cancel the selected user account(s)
ht: Anile itilizatè ki seleksyone a(yo)

en: Unblock the selected user(s)
ht: Debloke itilizatè ki seleksyone a(yo)

en: Basic HTML
ht: HTML bazik

en: Restricted HTML
ht: HTML limite

en: Content editor
ht: Editè kontni
