Sobki DSFR (10.0.0-alpha4) - en to km translation catalogue (71 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Content
km: មាតិកា

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Language
km: ភាសា

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Administration
km: ការ​គ្រប់​គ្រង

en: More
km: បន្ថែម

en: Tags
km: ស្លាក

en: Homepage
km: គេហ​ទំព័រ

en: Size
km: ទំហំ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Link
km: តំណ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Taxonomy term
km: ពាក្យ​ចំណាត់​ថ្នាក់

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: Help
km: ជំនួយ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Top
km: កំពូល

en: Teaser
km: ចំណោទ​បញ្ហា

en: Upload
km: ផ្ទុកឡើង

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: User ID
km: លេខ​សម្គាល់​អ្នក​ប្រើ

en: Contact
km: ទំនាក់ទំនង

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Page title
km: ចំណងជើង​ទំព័រ

en: Bottom
km: បាត

en: Footer
km: បាតកថា

en: Hostname
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Promoted to front page
km: ផ្សាយ​ទៅ​ទំព័រ​មុខ

en: Plain text
km: អត្ថបទ​ធម្មតា

en: General
km: ទូទៅ​

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
km: @site ​កំពុង​ស្ថិត​នៅ​ក្រោម​ការ​ថែទាំ ។ យើង​នឹង​ត្រឡប់​មក​វិញ​ក្នុង​ពេល​ឆាប់​ៗ​នេះ​ ។ សូម​អរគុណ​ចំពោះ​ការ​រង់​ចាំ​ ។

en: Anonymous
km: អនាមិក

en: English
km: អង់គ្លេស

en: French
km: បារាំង

en: Front page
km: ទំព័រ​មុខ

en: Languages
km: ភាសា

en: Configure block
km: ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​ប្លុក

en: Your message has been sent.
km: សារ​របស់​អ្នក​ត្រូវ​បាន​ផ្ញើ​ហើយ ។

en: Anonymous user
km: អ្នក​ប្រើ​អនាមិក

en: Publish content
km: បោះ​ពុម្ព​ផ្សាយ​មាតិកា

en: Unpublish comment
km: មិនបោះ​ពុម្ព​ផ្សាយ​មតិ​យោបល់

en: User account
km: គណនី​អ្នកប្រើ

en: Primary tabs
km: ផ្ទាំង​ចម្បង

en: Secondary tabs
km: ផ្ទាំង​រង

en: Delete comment
km: លុប​មតិយោបល់

en: Search index
km: ស្វែង​រក​លិបិក្រម

en: Publish comment
km: បោះ​ពុម្ព​ផ្សាយ​មតិយោបល់

en: Date and time
km: កាល​បិរច្ឆេទ និង​ពេល​វេលា

en: Main page content
km: មាតិកា​ទំព័រ​មេ

en: Full comment
km: មតិ​​យោបល់​ទាំង​មូល

en: Save comment
km: រក្សា​ទុក​មតិយោបល់​

en: Full content
km: មាតិកា​ទាំង​មូល

en: Unpublish content
km: មិន​បោះ​ពុម្ព​ផ្សាយ​មាតិកា

en: Make content sticky
km: ធ្វើ​ឲ្យ​មាតិកា​​ជាប់​

en: Make content unsticky
km: ធ្វើ​ឲ្យ​មាតិកា​មិន​ជាប់

en: Promote content to front page
km: ផ្សព្វផ្សាយ​មាតិកា​នៅ​ទំព័រ​មុខ

en: Remove content from front page
km: យក​មាតិកា​ចេញ​ពី​ទំព័រ​មុខ

en: Save content
km: រក្សាទុក​​មាតិកា​

en: The name of the shortcut.
km: ឈ្មោះ​របស់​ផ្លូវ​កាត់​ ។

en: Time zones
km: តំបន់​ពេលវេលា

en: Taxonomy term page
km: ទំព័រ​ពាក្យ​ចំណាត់​ថ្នាក់

en: Basic page
km: ទំព័រ​មូលដ្ឋាន

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
km: ប្រើ <em>ទំព័រ​មូលដ្ឋាន</em> សម្រាប់​មាតិកា​ថេរ ដូច​ជា​ទំព័រ 'អំពី​យើង' ។

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
km: ប្រើ​ស្លាក ដើម្បី​ដាក់​អត្ថបទ​ជា​ក្រុម​នៅ​លើប្រធានបទ​ស្រដៀង​គ្នា​​ទៅ​​ជា​ប្រភេទ ។
