Sobki DSFR (10.0.0-alpha4) - en to ku translation catalogue (66 entries)

en: Register
ku: تۆمارکردن

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Description
ku: دەربارە

en: Language
ku: زمان

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Administration
ku: به‌ڕێوه‌بردن

en: More
ku: زیاتر

en: Tags
ku: تاگەکان

en: Homepage
ku: ماڵپەڕ

en: Size
ku: قەبارە

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Link
ku: بەستەر

en: Image
ku: وێنە

en: Name
ku: ناو

en: Taxonomy term
ku: واژەی پۆلێن

en: Preview
ku: پێشبینی

en: Help
ku: یارمەتی

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Top
ku: سەرەوە

en: Upload
ku: بارکردن

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Email
ku: ئیمێل

en: User ID
ku: ID ی بەکارهێنەر

en: Contact
ku: پەیوەندی

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Page title
ku: ناونیشانی په‌ڕه‌

en: Bottom
ku: ژێرەوە

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Hostname
ku: ناوی خانەخوێ

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Promoted to front page
ku: لە پەڕەی سەرەتادا بڵاوکراوەتەوە

en: General
ku: گشتی

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
ku: @site لە ژێر چاک کاریدایە ئێستا ، بەم زووانە دەگەڕێینەوە . سوپاس بۆ خۆڕاگریت .

en: Anonymous
ku: نەناسراو

en: Tools
ku: ئامرازەکان

en: English
ku: ئنگلیزی

en: French
ku: فه‌ره‌نسی

en: Front page
ku: پەڕەی سەرەتا

en: Languages
ku: زمانەکان

en: Configure block
ku: بلۆکەکان ڕێک بخە

en: Your message has been sent.
ku: په‌یامه‌که‌ت نێردرا.

en: Translations
ku: وەرگێڕانەکان

en: Anonymous user
ku: بەکارهێنەری نەناسراو

en: Publish content
ku: ناوەڕۆک بڵاوبکەوە

en: Unpublish comment
ku: بۆچوون بکوژێنەوە

en: User account
ku: هەژماری بەکارهێنەر

en: Delete comment
ku: بۆچوون بسڕەوە

en: Search index
ku: نوانەی گەڕان

en: Publish comment
ku: بۆچوون بڵاوبکەوە

en: Date and time
ku: ڕێکەوت و کات

en: Main page content
ku: ناوەڕۆکی پەڕەی سەرەکی

en: Full comment
ku: بۆچوونی پڕاوپڕ

en: Save comment
ku: پاشەکەوتکردنی بۆچوون

en: Full content
ku: ناوەڕۆکی پڕاوپڕ

en: Unpublish content
ku: کوژاندنەوەی ناوەڕۆک

en: Remove content from front page
ku: لابردنی ناوەڕۆک لە پەڕەی سەرەتا

en: Save content
ku: ناوەڕۆک پاشەکەوت بکە

en: The name of the shortcut.
ku: ناوی قەدبڕ.

en: Time zones
ku: کات-شوێنەکان

en: Taxonomy term page
ku: پەڕەی واژەی پۆلێن

en: Basic page
ku: پەڕەی سەرەتایی

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
ku: جۆری <em>پەڕە سەرەتاییەکان</em> بەکاربهێنە بۆ ناوەڕۆکی نەگۆڕاوی وەک پەڕەی "دەربارەی ماڵپەڕ".
