Sobki DSFR (10.0.0-alpha5) - en to ky translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Content
ky: Мазмун

en: Language
ky: Тил

en: Disabled
ky: Өчүрүлгөн

en: Enabled
ky: Иштеп жатат

en: English
ky: Англисче

en: Languages
ky: Тилдер
