Sobki DSFR (10.0.0-alpha5) - en to se translation catalogue (16 entries)

en: Register
se: Ásat geavaheaddji

en: Delete
se: Sihko

en: Content
se: Sisdoallu

en: Description
se: Čilgehus

en: Language
se: Giella

en: Image
se: Govva

en: Name
se: Namma

en: Help
se: Veahkki

en: Teaser
se: Ingreassa

en: Upload
se: Bija neahttabáikái

en: User
se: Geavaheaddji

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: Languages
se: Gielat

en: Video
se: Filbma

en: Complete
se: Gárvvis
