Sobki DSFR (all releases) - en to af translation catalogue (17 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Content
af: Inhoud

en: Subject
af: Onderwerp

en: Description
af: Beskrywing

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Homepage
af: Tuisblad

en: Name
af: Naam

en: Help
af: Hulp

en: Upload
af: Oplaai

en: Created
af: Geskep

en: Page title
af: Bladsytitel

en: Hostname
af: Gasheernaam

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Promoted to front page
af: Bevorder tot die voorblad

en: Configure block
af: Verstel blok

en: Library
af: Biblioteek
