Sobki DSFR (all releases) - en to ast translation catalogue (19 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Content
ast: Conteníu

en: Subject
ast: Asuntu

en: Description
ast: Descripción

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Homepage
ast: Páxina d'entamu

en: Name
ast: Nome

en: Help
ast: Aida

en: Top
ast: Cimeru

en: Upload
ast: Xubir

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: User ID
ast: ID del usuariu

en: Created
ast: Fechu

en: Page title
ast: Títulu de la páxina

en: Bottom
ast: Abaxo

en: Hostname
ast: Nome de la máquina

en: Published
ast: Espublizáu

en: Configure block
ast: Configurar bloque
