Sobki DSFR (all releases) - en to be translation catalogue (27 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Content
be: Змесціва

en: Subject
be: Тэма

en: Description
be: Апісанне

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Homepage
be: Хатняя старонка

en: Name
be: Імя

en: Help
be: Дапамога

en: Top
be: Верх

en: Upload
be: Загрузіць

en: Email
be: Адрас E-mail

en: User ID
be: ID карыстальніка

en: Created
be: Створана

en: Separator
be: Раздзяляльнік

en: Page title
be: Загаловак старонкі

en: Bottom
be: Знізу

en: Hostname
be: Імя хоста

en: Published
be: Апублікавана

en: Promoted to front page
be: Прасунутае на галоўную старонку

en: Configure block
be: Ладзіць блок

en: Main navigation
be: Галоўная навігацыя

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Secondary tabs
be: Другасныя табы

en: Status messages
be: Паведамленні статусу

en: Main page content
be: Кантэнт галоўнай старонкі

en: The name of the shortcut.
be: Назва хуткай спасылкі.
