Sobki DSFR (all releases) - en to bn translation catalogue (15 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Subject
bn: বিষয়

en: Description
bn: বিবরণ

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Homepage
bn: নীড়পাতা

en: Name
bn: নাম

en: Help
bn: সহায়তা

en: Upload
bn: আপলোড

en: Email
bn: ইমেইল

en: User ID
bn: ব্যবহারকারীর আইডি

en: Published
bn: প্রকাশিত

en: Configure block
bn: ব্লক কনফিগার করুন

en: Primary tabs
bn: প্রাথমিক ট্যাব
