Sobki DSFR (all releases) - en to bo translation catalogue (42 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Homepage
bo: གཙོ་ངོས

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Image
bo: པར་རིས

en: Name
bo: མིང

en: Preview
bo: སྔོན་ལྟ

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Top
bo: འགོ

en: Teaser
bo: གནད་བསྡུས

en: Upload
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: User ID
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཨང་རྟགས

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Separator
bo: མཚམས་དབྱེ་བྱེད

en: Page title
bo: དྲ་ངོས་ཁ་བྱང

en: Bottom
bo: ཞབས་ངོས

en: RSS
bo: དྲ་ཚིགས་བསྡུས་བརྗོད

en: Comment
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Hostname
bo: དྲ་གནས་ཀྱི་མིང

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Promoted to front page
bo: མདུན་ངོས་སུ་འོས་སྦྱོར་བྱས་པ

en: Plain text
bo: ཡིག་རྐྱང

en: Full
bo: ཆ་ཚང

en: Token
bo: མཚོན་གྲངས

en: Configure block
bo: ལྷུ་ལག་སྒྲིག་འགོད་བྱེད་པ

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: User account
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཐོ་ཁོངས

en: Primary tabs
bo: རྩ་བའི་ཤོག་བྱང

en: Secondary tabs
bo: ཤོག་བྱང་ཕལ་བ

en: Search index
bo: དཀར་ཆག་ནང་དུ་འཚོལ་བ

en: Status messages
bo: གནས་སྟངས་ཀྱི་བརྡ་འཕྲིན

en: Main page content
bo: དྲ་ངོས་གཙོ་བོ་ཐོག་གི་ནང་དོན

en: Full comment
bo: དཔྱད་གཏམ་ཡོངས

en: Full content
bo: ནང་དོན་ཡོངས

en: The name of the shortcut.
bo: མགྱོགས་མཐེབ་ཀྱི་མིང་།

en: Taxonomy term page
bo: རིགས་དབྱེ་བྱེ་བྲག་མིང་གི་དྲ་ངོས

en: Search result highlighting input
bo: ནང་འཇུག་མངོན་བསལ་ཡིན་པར་འཚོལ་བཤེར་བྱེད་པ
