Sobki DSFR (all releases) - en to bs translation catalogue (23 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Content
bs: Sadržaj

en: Subject
bs: Naslov

en: Description
bs: Opis

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Name
bs: Ime

en: Help
bs: Pomoć

en: Created
bs: Kreiran

en: Page title
bs: Naslov stranice

en: Published
bs: Objavljeno

en: Promoted to front page
bs: Promoviran na početnu stranicu

en: Configure block
bs: Podesi blok

en: Main navigation
bs: Glavna navigacija

en: Primary tabs
bs: Primarni tabovi

en: Secondary tabs
bs: Sekundarni tabovi

en: Breadcrumbs
bs: Putanje (breadcrumbs)

en: Status messages
bs: Statusne poruke

en: Main page content
bs: Sadržaj glavne stranice

en: Site branding
bs: Osnovne informacije o stranici

en: Default comments
bs: Defaultni komentari

en: Allows commenting on content
bs: Dozvoli komentare na sadržaju

en: Primary admin actions
bs: Primarne admin akcije
