Sobki DSFR (all releases) - en to ca translation catalogue (53 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Content
ca: Contingut

en: Subject
ca: Assumpte

en: Description
ca: Descripció

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Homepage
ca: Pàgina inicial

en: Name
ca: Nom

en: Help
ca: Ajuda

en: Top
ca: Part superior

en: Upload
ca: Puja

en: Email
ca: Correu electrònic

en: User ID
ca: Identificador d'usuari

en: Created
ca: Creat

en: Separator
ca: Separador

en: Page title
ca: Títol de la pàgina

en: Bottom
ca: Part inferior

en: Hostname
ca: Nom de l'ordinador

en: Published
ca: Publicat

en: Promoted to front page
ca: Promogut a la portada

en: Configure block
ca: Configura el bloc

en: Changed
ca: Canviat

en: Main navigation
ca: Navegació principal

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: Breadcrumbs
ca: Fil d'ariadna

en: Library
ca: Biblioteca

en: Status messages
ca: Missatges d'estat

en: Main page content
ca: Contingut principal de la pàgina

en: The name of the shortcut.
ca: El nom de l'accés directe.

en: The comment author's name.
ca: El nom de l'autor del comentari.

en: The user ID of the comment author.
ca: L'ID d'usuari de l'autor del comentari.

en: The comment author's hostname.
ca: El nom d'amfitrió de l'autor de comentaris.

en: Fallback date format
ca: Format de data alternatiu

en: Site branding
ca: Marca del lloc

en: The comment author's email address.
ca: L'adreça de correu electrònic de l'autor del comentari.

en: Default comments
ca: Comentaris predeterminats

en: Allows commenting on content
ca: Permet comentar al contingut

en: The time that the user was last edited.
ca: La data en què l'usuari fou editat per darrer cop.

en: Primary admin actions
ca: Accions principals d'administració

[ctx: PHP date format]
en: D, m/d/Y - H:i
ca: D, d/m/Y - H:i

en: HTML Date
ca: Data HTML

en: HTML Datetime
ca: Data i hora HTML

en: HTML Month
ca: Mes HTML

en: HTML Time
ca: Hora HTML

en: HTML Week
ca: Setmana HTML

en: HTML Year
ca: Any HTML

en: HTML Yearless date
ca: Data HTML sense any

en: Default long date
ca: Format predeterminat de data llarga

en: Default medium date
ca: Format predeterminat per a la data mitjana

en: Default short date
ca: Format predeterminat per a la data curta

[ctx: PHP date format]
en: m/d/Y - H:i
ca: d/m/Y - H:i

en: Content editor
ca: Editor de continguts
