Sobki DSFR (all releases) - en to dz translation catalogue (16 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Subject
dz: དོན་ཚན།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Homepage
dz: ཁྱིམ་ཤོག་ལེབ།

en: Name
dz: མིང་།

en: Help
dz: གྲོགས་རམ་

en: Upload
dz: མངོན་གསལ་འབད་

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Page title
dz: ཤོག་ལེབ་ཀྱི་མགོ་མིང་།

en: Hostname
dz: ཧོསཊི་ནེམ་།

en: Published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Promoted to front page
dz: ཤོག་ལེབ་དང་པའི་ནང་ཡར་བསྐྱེད་འབད་ནུག་

en: Configure block
dz: སྡེབ་ཚན་རིམ་སྒྲིག་
