Sobki DSFR (all releases) - en to el translation catalogue (44 entries)

en: Register
el: Εγγραφή

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Subject
el: Θέμα

en: Description
el: Περιγραφή

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Homepage
el: Ιστοσελίδα

en: Name
el: Όνομα

en: Help
el: Βοήθεια

en: Top
el: Κορυφή

en: Upload
el: Αποστολή

en: User ID
el: Αναγνωριστικό χρήστη

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Separator
el: Διαχωριστής

en: Page title
el: Τίτλος σελίδας

en: Bottom
el: Πυθμένας

en: Hostname
el: Όνομα υπολογιστή

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Promoted to front page
el: Προβιβασμένο στην πρώτη σελίδα

en: Configure block
el: Ρύθμιση μπλοκ

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Main navigation
el: Κεντρική πλοήγηση

en: Primary tabs
el: Πρωτεύουσες καρτέλες

en: Secondary tabs
el: Δευτερεύουσες καρτέλες

en: Status messages
el: Μηνύματα κατάστασης

en: Main page content
el: Περιεχόμενο κεντρικής σελίδας

en: The name of the shortcut.
el: Το όνομα της συντόμευσης.

en: The comment author's name.
el: Το όνομα του συντάκτη του σχολίου.

en: The comment author's home page address.
el: Η διεύθυνση της αρχικής σελίδας του συντάκτη του σχολίου.

en: The time that the comment was created.
el: Η ώρα που το σχόλιο δημιουργήθηκε.

en: The time that the comment was last edited.
el: Η ώρα που το σχόλιο επεξεργάστηκε τελευταία φορά.

en: The comment author's email address.
el: Η διεύθυνση email του συντάκτη του σχολίου.

en: Default comments
el: Προεπιλεγμένα σχόλια

en: Allows commenting on content
el: Επιτρέπει τον σχολιασμό στο περιεχόμενο

en: Primary admin actions
el: Πρωτεύουσες ενέργειες διαχείρισης

en: HTML Date
el: HTML Ημερομηνία

en: HTML Month
el: HTML Μήνας

en: HTML Time
el: HTML Ώρα

en: HTML Week
el: HTML Εβδομάδα

en: HTML Year
el: HTML Έτος

en: Default long date
el: Προκαθορισμένη πλήρης ημερομηνία

en: Default medium date
el: Προεπιλoγή μεσαίας ημερομηνίας

en: Default short date
el: Προεπιλoγή σύντομης ημερομηνίας
