Sobki DSFR (all releases) - en to eo translation catalogue (17 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Content
eo: Enhavo

en: Subject
eo: Temo

en: Description
eo: Priskribo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Homepage
eo: Hejmpaĝo

en: Name
eo: Nomo

en: Help
eo: Helpo

en: Upload
eo: Alŝutu

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Created
eo: Kreita

en: Page title
eo: Paĝa titolo

en: Hostname
eo: Gastiganta nomo

en: Published
eo: Publikigita

en: Promoted to front page
eo: Montrata en la ĉefpaĝo

en: Configure block
eo: Agordu blokon
