Sobki DSFR (all releases) - en to et translation catalogue (55 entries)

en: Register
et: Registreeru

en: Delete
et: Kustuta

en: Content
et: Sisu

en: Subject
et: Teema

en: Description
et: Kirjeldus

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Homepage
et: Veebileht

en: Name
et: Nimi

en: Help
et: Abi

en: Top
et: Ülesse

en: Upload
et: Üleslaadimine

en: Email
et: E-kiri

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: Created
et: Loodud

en: Separator
et: Eraldaja

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Bottom
et: Alumine

en: Hostname
et: Hosti nimi

en: Published
et: Avaldatud

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: Configure block
et: Seadista plokki

en: Changed
et: Muudetud

en: Main navigation
et: Põhinavigatsioon

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: Breadcrumbs
et: Leivapuru

en: Status messages
et: Olekuteated

en: Main page content
et: Lehekülje sisuosa

en: The name of the shortcut.
et: Otseviite nimetus.

en: The comment author's name.
et: Kommentaari autori nimi.

en: The user ID of the comment author.
et: Kommentaari autori kasutajakonto ID.

en: The comment author's home page address.
et: Kommentaari autori kodulehe aadress.

en: The comment author's hostname.
et: Kommentaari autori hostinimi.

en: The time that the comment was created.
et: Kommentaari loomise aeg.

en: The time that the comment was last edited.
et: Kommentaari viimase muutmise aeg.

en: Site branding
et: Saidi bränding

en: The comment author's email address.
et: Kommentaari autori e-posti aadress.

en: Default comments
et: Vaikimisi kommentaarid

en: Allows commenting on content
et: Võimaldab sisu kommenteerida

en: The time that the user was last edited.
et: Kasutajakonto viimase muutmise aeg.

en: Media library
et: Meediakogu

en: Primary admin actions
et: Peamised administraatori toimingud

[ctx: PHP date format]
en: D, m/d/Y - H:i
et: D, d/m/Y - H:i

en: HTML Date
et: HTML Kuupäev

en: HTML Datetime
et: HTML Kuupäev ja kellaaeg

en: HTML Month
et: HTML Kuu

en: HTML Time
et: HTML Aeg

en: HTML Week
et: HTML Nädal

en: HTML Year
et: HTML Aasta

en: HTML Yearless date
et: HTML Ilma aastata kuupäev

en: Default long date
et: Vaikimisi pikk kuupäevaformaat

en: Default medium date
et: Vaikimisi keskmine kuupäevaformaat

en: Default short date
et: Vaikimisi lühike kuupäevaformaat

[ctx: PHP date format]
en: m/d/Y - H:i
et: d/m/Y - H:i
