Sobki DSFR (all releases) - en to eu translation catalogue (36 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Content
eu: Edukia

en: Subject
eu: Gaia

en: Description
eu: Azalpena

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Homepage
eu: Azaleko orria

en: Name
eu: Izena

en: Help
eu: Laguntza

en: Top
eu: Goian

en: Upload
eu: Igo

en: Email
eu: Eposta

en: User ID
eu: Erabiltzaile IDa

en: Created
eu: Sortua

en: Separator
eu: Bereizlea

en: Page title
eu: Orriaren izenburua

en: Bottom
eu: Behean

en: Hostname
eu: Ostalari izena

en: Published
eu: Argitaratua

en: Promoted to front page
eu: Atariko orria sustatua

en: Configure block
eu: Blokea konfiguratu

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Main navigation
eu: Nabigazio nagusia

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: Breadcrumbs
eu: Ogi-apurrak

en: Status messages
eu: Egoera mezuak

en: Main page content
eu: Orrialde nagusiaren edukia

en: The name of the shortcut.
eu: Laistebidearen izena.

en: Default comments
eu: Iruzkin lehentsiak

en: HTML Date
eu: HTML Data

en: HTML Datetime
eu: HMTL data eta ordua

en: HTML Month
eu: HTML Hilabetea

en: HTML Time
eu: HTML Ordua

en: HTML Week
eu: HTML Astea

en: HTML Year
eu: HTML urtea
