Sobki DSFR (all releases) - en to gl translation catalogue (48 entries)

en: Register
gl: Rexistrar

en: Delete
gl: Borrar

en: Content
gl: Contido

en: Subject
gl: Asunto

en: Description
gl: Descrición

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Homepage
gl: Páxina de inicio

en: Name
gl: Nome

en: Help
gl: Axuda

en: Top
gl: Superior

en: Upload
gl: Subir

en: Email
gl: Correo electrónico

en: User ID
gl: ID de usuario/a

en: Created
gl: Creado

en: Separator
gl: Separador

en: Page title
gl: Título da páxina

en: Bottom
gl: Botón

en: Hostname
gl: Nome do equipo anfitrión

en: Published
gl: Publicado

en: Promoted to front page
gl: Promocionado á páxina principal

en: Configure block
gl: Configurar o bloque

en: Changed
gl: Cambiado

en: Main navigation
gl: Navegación principal

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: Breadcrumbs
gl: Migas de pan

en: Status messages
gl: Mensaxes de estado

en: Main page content
gl: Contido da páxina principal

en: The name of the shortcut.
gl: O nome do atallo

en: Fallback date format
gl: Formato de data de respaldo

en: Site branding
gl: Marca do sitio

en: The time that the user was last edited.
gl: O momento no que se editou o usuario por última vez.

en: Primary admin actions
gl: Accións primarias de administración

[ctx: PHP date format]
en: D, m/d/Y - H:i
gl: D, d/m/Y - H:i

en: HTML Date
gl: Data HTML

en: HTML Datetime
gl: Data e hora HTML

en: HTML Month
gl: Mes HTML

en: HTML Time
gl: Hora HTML

en: HTML Week
gl: Semana HTML

en: HTML Year
gl: Ano HTML

en: HTML Yearless date
gl: Data anual HTML

en: Default long date
gl: Data longa predeterminada

en: Default medium date
gl: Data mediana predeterminada

en: Default short date
gl: Data curta predeterminada

[ctx: PHP date format]
en: m/d/Y - H:i
gl: d/m/Y - H:i

en: The meta tags for the entity.
gl: As meta tags para a entidade.

en: Metatags (Hidden field for JSON support)
gl: Metatags (Campo oculto para o soporte JSON)
