Sobki DSFR (all releases) - en to ht translation catalogue (16 entries)

en: Register
ht: Kreye kont

en: Subject
ht: Sijè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Enabled
ht: Aktif

en: Name
ht: Non

en: Help
ht: Èd

en: Page title
ht: Tit paj

en: Promoted to front page
ht: Fè pwomosyon sou paj akèy la

en: Changed
ht: Chanje

en: Main navigation
ht: Meni prensipal

en: Secondary tabs
ht: Dezyèm kolòn

en: Main page content
ht: Kontni paj prensipal la

en: Site branding
ht: Eslogan sit la

en: Default comments
ht: Kòmanè pa defo yo

en: Allows commenting on content
ht: Pèmèt komantè sou kontni yo

en: Content editor
ht: Editè kontni
