Sobki DSFR (all releases) - en to hu translation catalogue (60 entries)

en: Register
hu: Felhasználó létrehozása

en: Delete
hu: Törlés

en: Content
hu: Tartalom

en: Subject
hu: Tárgy

en: Description
hu: Leírás

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Homepage
hu: Címlap

en: Name
hu: Név

en: Help
hu: Súgó

en: Top
hu: Teteje

en: Upload
hu: Feltöltés

en: Email
hu: E-mail

en: User ID
hu: Felhasználó azonosítója

en: Created
hu: Létrehozva

en: Separator
hu: Elválasztó

en: Page title
hu: Oldal címe

en: Bottom
hu: Alja

en: Hostname
hu: Kiszolgáló neve

en: Published
hu: Közzétéve

en: Promoted to front page
hu: Címlapra helyezve

en: Configure block
hu: Blokk beállítása

en: Changed
hu: Módosítva

en: Main navigation
hu: Fő navigáció

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: Secondary tabs
hu: Másodlagos fülek

en: Breadcrumbs
hu: Morzsák

en: Library
hu: Könyvtár

en: Status messages
hu: Állapotüzenetek

en: Main page content
hu: Az oldal fő tartalma

en: The name of the shortcut.
hu: A gyorshivatkozás neve.

en: The comment author's name.
hu: A hozzászólás szerzőjének neve.

en: The user ID of the comment author.
hu: A hozzászólás szerzőjének felhasználói azonosítója.

en: The comment author's home page address.
hu: A hozzászóló weboldala.

en: The comment author's hostname.
hu: A hozzászóló kiszolgálóneve.

en: The time that the comment was created.
hu: Az időpont, mikor a hozzászólást létrehozták.

en: The time that the comment was last edited.
hu: Az időpont, mikor a hozzászólást utoljára szerkesztették.

en: Fallback date format
hu: Pót dátumformátum

en: Site branding
hu: Webhely márkázása

en: The comment author's email address.
hu: A hozzászóló e-mail címe.

en: Default comments
hu: Alapértelmezett hozzászólások

en: Allows commenting on content
hu: Lehetővé teszi a hozzászólást a tartalmakhoz

en: The time that the user was last edited.
hu: Az időpont, mikor a felhasználót utoljára szerkesztették.

en: Layout Builder
hu: Elrendezés építő

en: Media library
hu: Médiakönyvtár

en: Primary admin actions
hu: Elsődleges adminisztrátori műveletek

[ctx: PHP date format]
en: D, m/d/Y - H:i
hu: Y. m. d., D – H:i

en: HTML Date
hu: HTML dátum

en: HTML Datetime
hu: HTML dátum idővel

en: HTML Month
hu: HTML hónap

en: HTML Time
hu: HTML idő

en: HTML Week
hu: HTML hét

en: HTML Year
hu: HTML év

en: HTML Yearless date
hu: HTML dátum évszám nélkül

en: Default long date
hu: Alapértelmezett hosszú dátum idővel

[ctx: PHP date format]
en: l, F j, Y - H:i
hu: Y. F j., l – H:i

en: Default medium date
hu: Alapértelmezett közepes dátum idővel

en: Default short date
hu: Alapértelmezett rövid dátum idővel

[ctx: PHP date format]
en: m/d/Y - H:i
hu: Y. m. d. – H:i

en: Content editor
hu: Tartalomszerkesztő
