Sobki DSFR (all releases) - en to is translation catalogue (22 entries)

en: Register
is: Nýskráning

en: Delete
is: Eyða

en: Content
is: Innihald

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Description
is: Lýsing

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Homepage
is: Heimasíða

en: Name
is: Nafn

en: Help
is: Hjálp

en: Top
is: Toppur

en: Upload
is: Hlaða upp

en: Email
is: Netfang

en: User ID
is: Auðkenni notanda

en: Created
is: Stofnað

en: Separator
is: Skilja

en: Page title
is: Titill síðu

en: Hostname
is: Vélarheiti

en: Published
is: Birt

en: Promoted to front page
is: Kynna á forsíðu

en: Configure block
is: Stilla blokk

en: Media library
is: Margmiðlunarsafn
