Sobki DSFR (all releases) - en to jv translation catalogue (25 entries)

en: Register
jv: Ndaftar

en: Delete
jv: Busak

en: Content
jv: Konten

en: Subject
jv: Subyek

en: Description
jv: Katrangan

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Homepage
jv: Kācā ngarep

en: Name
jv: Jeneng

en: Help
jv: Pitulungan

en: Top
jv: Ndhuwur

en: Upload
jv: Unggah

en: User ID
jv: ID panganggo

en: Created
jv: Digawé

en: Separator
jv: Watesan

en: Page title
jv: Judhul kācā

en: Bottom
jv: Ngisor

en: Hostname
jv: Jeneng Host

en: Published
jv: Dipacak

en: Promoted to front page
jv: Promosiknā nang kācā ngarep

en: Configure block
jv: Konfigurasi Blok

en: Primary tabs
jv: Tab Primer

en: Secondary tabs
jv: Tab sékundér

en: Main page content
jv: Kācā utama konten

en: The name of the shortcut.
jv: Jeneng sidhatan.
