Sobki DSFR (all releases) - en to ka translation catalogue (20 entries)

en: Register
ka: რეგისტრაცია

en: Delete
ka: წაშლა

en: Content
ka: კონტენტი

en: Subject
ka: სათაური

en: Description
ka: აღწერა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Homepage
ka: მთავარი გვერდი

en: Name
ka: სახელი

en: Help
ka: დახმარება

en: Top
ka: ზედა

en: Upload
ka: ატვირთვა

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: User ID
ka: მომხმარებლის ID

en: Created
ka: შექმნილია

en: Separator
ka: გამყოფი

en: Page title
ka: გვერდის სათაური

en: Bottom
ka: ქვემოთ

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Configure block
ka: ბლოკის კონფიგურირება
