Sobki DSFR (all releases) - en to km translation catalogue (24 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Content
km: មាតិកា

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Homepage
km: គេហ​ទំព័រ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Help
km: ជំនួយ

en: Top
km: កំពូល

en: Upload
km: ផ្ទុកឡើង

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: User ID
km: លេខ​សម្គាល់​អ្នក​ប្រើ

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Page title
km: ចំណងជើង​ទំព័រ

en: Bottom
km: បាត

en: Hostname
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Promoted to front page
km: ផ្សាយ​ទៅ​ទំព័រ​មុខ

en: Configure block
km: ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​ប្លុក

en: Primary tabs
km: ផ្ទាំង​ចម្បង

en: Secondary tabs
km: ផ្ទាំង​រង

en: Main page content
km: មាតិកា​ទំព័រ​មេ

en: The name of the shortcut.
km: ឈ្មោះ​របស់​ផ្លូវ​កាត់​ ។
