Sobki DSFR (all releases) - en to lt translation catalogue (35 entries)

en: Register
lt: Registruotis

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Content
lt: Turinys

en: Subject
lt: Tema

en: Description
lt: Aprašymas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Homepage
lt: Svetainė

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Help
lt: Pagalba

en: Top
lt: Viršus

en: Upload
lt: Įkelti

en: Email
lt: El. paštas

en: User ID
lt: Nario ID

en: Created
lt: Sukurta

en: Separator
lt: Skirtukas

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Bottom
lt: Apačia

en: Hostname
lt: Serverio pavadinimas

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Full
lt: Pilnas

en: Configure block
lt: Konfiguruoti bloką

en: Changed
lt: Pakeista

en: Main navigation
lt: Pagrindinė navigacija

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Library
lt: Biblioteka

en: Status messages
lt: Būsenos žinutės

en: Main page content
lt: Pagrindinio puslapio turinys

en: Full comment
lt: Visas komentaras

en: Default comments
lt: Įprasti komentarai

en: Allows commenting on content
lt: Suteikia galimybę komentuoti turinį

en: Primary admin actions
lt: Pirminiai administravimo veiksmai

en: Content editor
lt: Turinio redaktorius
