Sobki DSFR (all releases) - en to lv translation catalogue (45 entries)

en: Register
lv: Reģistrēt

en: Delete
lv: Dzēst

en: Content
lv: Saturs

en: Subject
lv: Temats

en: Description
lv: Apraksts

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Homepage
lv: Mājaslapa

en: Name
lv: Nosaukums

en: Help
lv: Palīdzība

en: Top
lv: Augša

en: Upload
lv: Augšupielādēt

en: Email
lv: E-pasts

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: Created
lv: Izveidots

en: Separator
lv: Atdalītājs

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Bottom
lv: Apakša

en: Hostname
lv: Hostvārds

en: Published
lv: Publicēts

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz sākumlapu

en: Full
lv: Pilns

en: Token
lv: Marķieris

en: Configure block
lv: Konfigurēt bloku

en: Changed
lv: Labots

en: Main navigation
lv: Galvenā navigācija

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: Library
lv: Bibliotēka

en: Status messages
lv: Statusa ziņas

en: Main page content
lv: Galvenās lapas saturs

en: Full comment
lv: Pilns komentārs

en: The name of the shortcut.
lv: Īsceļa nosaukums.

en: Default comments
lv: Noklusējuma komentāri

en: Allows commenting on content
lv: Atļauja pievienot komentāru saturam

en: Primary admin actions
lv: Primārās administratora darbības

en: HTML Date
lv: HTML Datums

en: HTML Datetime
lv: HTML Datums un Laiks

en: HTML Month
lv: HTML Mēnesis

en: HTML Time
lv: HTML Laiks

en: HTML Week
lv: HTML Nedēļa

en: HTML Year
lv: HTML Gads

en: HTML Yearless date
lv: HTML Datums bez gada

en: Default long date
lv: Noklusējuma pilnais datums

en: Content editor
lv: Satura redaktors
