Sobki DSFR (all releases) - en to mg translation catalogue (9 entries)

en: Register
mg: Hisoratra anarana

en: Delete
mg: Fafaina

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Subject
mg: Lohahevitra

en: Description
mg: Andinindininy

en: Help
mg: Fanampiana

en: Configure block
mg: Fanamboarana blaoky

en: Full comment
mg: Heviteny feno

en: Full content
mg: Anatiny feno
