Sobki DSFR (all releases) - en to mn translation catalogue (20 entries)

en: Register
mn: Бүртгүүлэх

en: Delete
mn: Устгах

en: Content
mn: Агуулга

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Description
mn: Тайлбар

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Homepage
mn: Нүүр хуудас

en: Name
mn: Нэр

en: Help
mn: Тусламж

en: Top
mn: Дээд

en: Upload
mn: Оруулах

en: Email
mn: Имэйл

en: User ID
mn: Хэрэглэгчийн ID

en: Created
mn: Үүссэн

en: Page title
mn: Хуудсын гарчиг

en: Bottom
mn: Доод

en: Hostname
mn: Хостийн нэр

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Search index
mn: Хайлтын индекс
