Sobki DSFR (all releases) - en to mr translation catalogue (15 entries)

en: Register
mr: नोंदणी

en: Delete
mr: मिटवा

en: Content
mr: साहित्य

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Homepage
mr: मुख्य पान

en: Name
mr: नाव

en: Help
mr: मदत

en: Upload
mr: अपलोड

en: Email
mr: ईमेल

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Page title
mr: पृष्ठ शीर्षक

en: Hostname
mr: होस्टनेम

en: Published
mr: प्रकाशित
