Sobki DSFR (all releases) - en to my translation catalogue (14 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Homepage
my: မူလစာမျက်နှာ

en: Name
my: အမည်

en: Help
my: အကူအညီ

en: Top
my: အပေါ်သို့

en: Page title
my: စာမျက်နှာ၏ ခေါင်းစဉ်

en: Bottom
my: အောက်ခြေ

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Configure block
my: Block ကို ပြင်ဆင်ရန်

en: Main page content
my: အဓိကစာမျက်နှာပါ အကြောင်းအရာ
