Sobki DSFR (all releases) - en to nl translation catalogue (57 entries)

en: Register
nl: Registreren

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Content
nl: Inhoud

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Description
nl: Beschrijving

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Homepage
nl: Homepagina

en: Name
nl: Naam

en: Top
nl: Bovenaan

en: Upload
nl: Uploaden

en: Email
nl: E-mail

en: User ID
nl: Gebruikers-ID

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Separator
nl: Scheidingsteken

en: Page title
nl: Paginatitel

en: Bottom
nl: Onderkant

en: Hostname
nl: Hostnaam

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Promoted to front page
nl: Aangeraden op de voorpagina

en: Configure block
nl: Blok instellen

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Main navigation
nl: Hoofdnavigatie

en: Primary tabs
nl: Primaire tabs

en: Secondary tabs
nl: Secundaire tabs

en: Breadcrumbs
nl: Kruimelpad

en: Library
nl: Bibliotheek

en: Status messages
nl: Statusberichten

en: Main page content
nl: Primaire inhoud van de pagina

en: The name of the shortcut.
nl: De naam van de snelkoppeling.

en: The comment author's name.
nl: De naam van de schrijver van de reactie.

en: Assign %role role
nl: Rol %role toewijzen

en: The user ID of the comment author.
nl: De gebruikers-ID van de reactie-auteur.

en: The comment author's home page address.
nl: Het website-adres van de schrijver die heeft gereageerd.

en: The comment author's hostname.
nl: De hostnaam van de schrijver van de reactie.

en: The time that the comment was created.
nl: De tijd waarop de reactie is aangemaakt.

en: The time that the comment was last edited.
nl: Het tijdstip waarop de reactie het laatst is bewerkt.

en: Fallback date format
nl: Fallback datumnotatie

en: Site branding
nl: Branding van de website

en: The comment author's email address.
nl: Het e-mailadres van de auteur van de reactie.

en: Default comments
nl: Standaardreacties

en: Allows commenting on content
nl: Staat het reageren op de inhoud toe

en: The time that the user was last edited.
nl: Het tijdstip waarop de gebruiker voor het laatst is bewerkt.

en: Media library
nl: Media-bibliotheek

en: Primary admin actions
nl: Primaire beheeracties

en: HTML Date
nl: HTML datum

en: HTML Month
nl: HTML maand

en: HTML Time
nl: HTML tijd

en: HTML Week
nl: HTML week

en: HTML Year
nl: HTML jaar

en: HTML Yearless date
nl: HTML datum zonder jaar

en: Default long date
nl: Standaarddatum - lang

en: Default medium date
nl: Standaarddatum - middel

en: Default short date
nl: Standaarddatum - kort

[ctx: PHP date format]
en: m/d/Y - H:i
nl: d/m/Y - H:i

en: Content editor
nl: Redacteur

en: The meta tags for the entity.
nl: Metatags voor de entiteit.
