Sobki DSFR (all releases) - en to nn translation catalogue (20 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Content
nn: Innhald

en: Subject
nn: Emne

en: Description
nn: Beskriving

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Homepage
nn: Heimeside

en: Name
nn: Namn

en: Preview
nn: Førehandsvis

en: Help
nn: Hjelp

en: Upload
nn: Last opp

en: Created
nn: Laga

en: Hostname
nn: Tenarnamn

en: Published
nn: Publisert

en: Promoted to front page
nn: Flytta fram til framsida

en: Configure block
nn: Blokkinnstillingar

en: User account
nn: Brukarkonto

en: Search index
nn: Søkeindeks

en: Library
nn: Bibliotek

en: Full content
nn: Heile innhaldet
