Sobki DSFR (all releases) - en to or translation catalogue (11 entries)

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Subject
or: ବିଷୟ

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Disabled
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Help
or: ସହାୟକ

en: Email
or: ଇ-ମେଲ

en: Published
or: ପ୍ରକାଶିତ

en: Promoted to front page
or: ମୂଳ ପୃଷ୍ଠା କୁ ଉତ୍ତରୋନ୍ନତି

en: Configure block
or: ବ୍ଲକ ବିନ୍ୟାସ

en: User account
or: ଚାଳକ ଖାତା
