Sobki DSFR (all releases) - en to os translation catalogue (10 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Content
os: Мидис

en: Subject
os: Темæ

en: Description
os: Афыст

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Homepage
os: Хæдзарон фарс

en: Name
os: Ном

en: Preview
os: Развæлгъау фенд

en: Help
os: Æмбарынгæнæн
