Sobki DSFR (all releases) - en to pa translation catalogue (14 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Subject
pa: ਵਿਸ਼ਾ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Preview
pa: ਝਲਕ

en: Help
pa: ਮੱਦਦ

en: Upload
pa: ਅੱਪਲੋਡ

en: Page title
pa: ਪੇਜ਼ ਟਾਈਟਲ

en: Hostname
pa: ਹੋਸਟ-ਨਾਂ

en: Published
pa: ਪਬਲਿਸ਼ ਕੀਤਾ

en: Promoted to front page
pa: ਮੁੱਖ ਪੇਜ਼ ਉੱਤੇ ਲਾਓ

en: User account
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਅਕਾਊਂਟ
