Sobki DSFR (all releases) - en to ps translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Content
ps: منځپانګه

en: Subject
ps: موضوع

en: Description
ps: سپړنه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Name
ps: نوم

en: Preview
ps: مخليد

en: Help
ps: مرسته

en: Upload
ps: پورته کول

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Page title
ps: پاڼې سرلیک

en: Hostname
ps: کوربه نوم

en: Published
ps: خپاره شوي
