Sobki DSFR (all releases) - en to si translation catalogue (11 entries)

en: Register
si: ලියාපදිංචිවීම

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Subject
si: කාරණය

en: Description
si: විස්තරය

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Name
si: නම

en: Help
si: සහාය

en: Plain text
si: සරල වගන්ති

en: User account
si: ඔබගේ ගිණුම
