Sobki DSFR (all releases) - en to sk translation catalogue (47 entries)

en: Register
sk: Registrovať

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Content
sk: Obsah

en: Subject
sk: Predmet

en: Description
sk: Popis

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Homepage
sk: Domovská stránka

en: Image
sk: Obrázok

en: Name
sk: Názov

en: Preview
sk: Náhľad

en: Help
sk: Pomoc

en: Top
sk: Navrch

en: Teaser
sk: Upútavka

en: Upload
sk: Nahrať

en: Email
sk: E-mail

en: User ID
sk: ID používateľa

en: Created
sk: Vytvorené

en: Separator
sk: Oddeľovač

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Bottom
sk: Naspodok

en: Comment
sk: Komentár

en: Hostname
sk: Adresa počítača

en: Published
sk: Zverejnené

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: Plain text
sk: Obyčajný text

en: CSS
sk: CSS vzhľad

en: Full
sk: Plný

en: Configure block
sk: Nastaviť blok

en: Diff
sk: Rozdiel

en: Changed
sk: Zmenené

en: User account
sk: Používateľský účet

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: Search index
sk: Index vyhľadávania

en: Library
sk: Knižnica

en: Main page content
sk: Hlavný obsah stránky

en: Full comment
sk: Celý komentár

en: Full content
sk: Celý obsah

en: The name of the shortcut.
sk: Meno skratky.

en: Taxonomy term page
sk: Stránka termínu taxonómie

en: Default comments
sk: Predvolené komentáre

en: Allows commenting on content
sk: Povoliť komentovanie obsahu

[ctx: PHP date format]
en: D, m/d/Y - H:i
sk: D, d. m. Y - H:i

en: HTML Datetime
sk: HTML dátum a čas

[ctx: PHP date format]
en: l, F j, Y - H:i
sk: l, j. F Y - H:i

[ctx: PHP date format]
en: m/d/Y - H:i
sk: d. m. Y - H:i
