Sobki DSFR (all releases) - en to sl translation catalogue (27 entries)

en: Register
sl: Registracija

en: Delete
sl: Izbriši

en: Content
sl: Vsebine

en: Subject
sl: Zadeva

en: Description
sl: Opis

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Homepage
sl: Domača stran

en: Image
sl: Slika

en: Name
sl: Ime

en: Preview
sl: Predogled

en: Help
sl: Pomoč

en: Top
sl: Na vrhu

en: Upload
sl: Nalaganje

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Page title
sl: Naslov strani

en: Bottom
sl: Spodaj

en: Comment
sl: Komentar

en: Hostname
sl: Ime gostitelja

en: Published
sl: Objavljeno

en: Promoted to front page
sl: Prikaži na prvi strani

en: Plain text
sl: Golo besedilo

en: Configure block
sl: Konfiguriraj blok

en: User account
sl: Uporabniški račun

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki

en: Secondary tabs
sl: Sekundarni zavihki

en: Search index
sl: Indeks iskanja
