Sobki DSFR (all releases) - en to sq translation catalogue (15 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Subject
sq: Subjekti

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Name
sq: Emri

en: Help
sq: Ndihmë

en: Upload
sq: Ngarkimi

en: Created
sq: Krijuar

en: Page title
sq: Titulli i faqes

en: Hostname
sq: Emri i host

en: Published
sq: Publikuar

en: Promoted to front page
sq: Vendosur tek faqja qendrore

en: Configure block
sq: Konfiguro bllokun
