Sobki DSFR (all releases) - en to th translation catalogue (23 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Homepage
th: หน้าหลัก

en: Link
th: ลิงค์

en: Upload
th: อัพโหลด

en: Email
th: อีเมล

en: User ID
th: รหัสผู้ใช้

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Separator
th: คั่น,แยก

en: Hostname
th: ชื่อโฮสต์

en: Configure block
th: ตั้งค่าบล็อค

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: The name of the shortcut.
th: ชื่อของทางลัด

en: The comment author's name.
th: ชื่อผู้โพสต์ความคิดเห็น

en: The user ID of the comment author.
th: รหัสผู้ใช้งานของชื่อผู้เขียนความคิดเห็น

en: The comment author's home page address.
th: ที่อยู่ของโฮมเพจของผู้แสดงความคิดเห็น

en: The comment author's hostname.
th: ชื่อโฮสต์ของผู้เขียนข้อคิดเห็น

en: The time that the comment was created.
th: เวลาที่แสดงความคิดเห็น

en: The time that the comment was last edited.
th: เวลาที่ความคิดเห็นถูกแก้ไขครั้งสุดท้าย

en: The comment author's email address.
th: ที่อยู่อีเมลของผู้เขียนความคิดเห็น

en: The time that the user was last edited.
th: เวลาที่ผู้ใช้ถูกแก้ไขครั้งล่าสุด
