Sobki DSFR (10.1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (391 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Status
ca: Estat

en: Register
ca: Registra

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Operations
ca: Operacions

en: Content
ca: Contingut

en: Moderated content
ca: Contingut moderat

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Type
ca: Tipus

en: Author
ca: Autor

en: List
ca: Llistat

en: Subject
ca: Assumpte

en: Email notification
ca: Notificació per correu electrònic

en: Description
ca: Descripció

en: Language
ca: Llengua

en: more
ca: més

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Administration
ca: Administració

en: Comments
ca: Comentaris

en: More
ca: Més

en: Action
ca: Acció

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Homepage
ca: Pàgina inicial

en: view
ca: mostra

en: Edit
ca: Edita

en: Size
ca: Mida

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Use count
ca: Comptador d'ús

en: Link
ca: Enllaç

en: Image
ca: Imatge

en: Feed
ca: Canal

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en: Taxonomy term
ca: Terme de taxonomia

en: Label
ca: Etiqueta

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Help
ca: Ajuda

en: True
ca: Cert

en: Default
ca: Per defecte

en: Top
ca: Part superior

en: Archive
ca: Arxiva

en: Icon
ca: Icona

en: Audio
ca: Àudio

en: Filename
ca: Nom de fitxer

en: Section
ca: Secció

en: Teaser
ca: Resum

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Layout
ca: Disposició

en: Attachment
ca: Adjunt

en: Upload
ca: Puja

en: Titles
ca: Títols

en: User
ca: Usuari

en: Content type
ca: Tipus de contingut

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Files
ca: Fitxers

en: User ID
ca: Identificador d'usuari

en: Contact
ca: Contacte

en: Created
ca: Creat

en: Separator
ca: Separador

en: Horizontal
ca: Horitzontal

en: All
ca: Tot

en: Active
ca: Actiu

en: Page title
ca: Títol de la pàgina

en: Block
ca: Bloc

en: Page
ca: Pàgina

en: Bottom
ca: Part inferior

en: Footer
ca: Peu

en: To
ca: Per

en: From
ca: De

en: Roles
ca: Rols

en: Comment
ca: Comentari

en: Hostname
ca: Nom de l'ordinador

en: Published
ca: Publicat

en: Filter
ca: Filtra

en: Promoted to front page
ca: Promogut a la portada

en: Vocabulary
ca: Vocabulari

en: Term
ca: Terme

en: Term name
ca: Nom del terme

en: Last access
ca: Darrer accés

en: Warning
ca: Avís

en: Last update
ca: Última actualització

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Thumbnail
ca: Miniatura

en: Media
ca: Multimèdia

en: Plain text
ca: Text pla

en: Widget
ca: Giny

en: Table
ca: Taula

en: Start
ca: Inici

en: Role
ca: Rol

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
ca: @site està actualment en manteniment. El lloc tornarà a funcionar aviat. Gràcies per la vostra paciència.

en: Anonymous
ca: Anònim

en: Tools
ca: Eines

en: Recent comments
ca: Comentaris recents

en: Template
ca: Plantilla

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Full
ca: Complet

en: Gender
ca: Gènere

en: English
ca: Anglès

en: French
ca: Francès

en: ‹ previous
ca: ‹ anterior

en: next ›
ca: següent ›

en: Member for
ca: Membre des de fa

en: Front page
ca: Portada

en: Languages
ca: Llengües

en: Configure block
ca: Configura el bloc

en: author
ca: autor

en: Entity
ca: Entitat

en: Notice
ca: Notificació

en: Days
ca: Dies

en: Your message has been sent.
ca: El vostre missatge s'ha enviat.

en: People
ca: Gent

en: Blocked
ca: Bloquejat

en: Author Name
ca: Nom de l'autor

en: Video
ca: Vídeo

en: Glossary
ca: Glossari

en: Diff
ca: Diferència

en: Email confirmation
ca: Confirmació per correu electrònic

en: Changed
ca: Canviat

en: Completed
ca: Completat

en: 301 Moved Permanently
ca: 301 Mogut permanentment

en: 307 Temporary Redirect
ca: 307 Redirecció Temporal

en: Relationship
ca: Relació

en: ‹ Previous
ca: ‹ Anterior

en: Next ›
ca: Següent ›

en: Translations
ca: Traduccions

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: Published comments
ca: Comentaris publicats

en: Sticky
ca: Estàtic

en: Content Type
ca: Tipus de contingut

en: Complete
ca: Finalitza

en: Anonymous user
ca: Usuari anònim

en: Apply
ca: Aplica

en: Information
ca: Informació

en: Block description
ca: Descripció del bloc

en: Taxonomy Terms
ca: Termes de taxonomia

en: Blocks
ca: Blocs

en: Used in
ca: Usat a

en: Form
ca: Formulari

en: Permission
ca: Permís

en: Grid
ca: Graella

en: Next >
ca: Següent >

en: 300 Multiple Choices
ca: 300 Múltiples Opcions

en: 302 Found
ca: 302 Trobat

en: 303 See Other
ca: 303 Veieu d'Altres

en: 304 Not Modified
ca: 304 Sense Modificació

en: 305 Use Proxy
ca: 305 Utilitza Proxy

en: < Previous
ca: < Anterior

en: Audio file
ca: Fitxer d'àudio

en: Authenticated user
ca: Usuari autenticat

en: Administrator
ca: Administrador

en: « first
ca: « primer

en: last »
ca: últim »

en: No comments available.
ca: No hi ha comentaris disponibles.

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
ca: Un usuari es considera connectat per aquest temps des de que va veure per darrer cop una pàgina.

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Locked
ca: Bloquejat

en: Publish content
ca: Publica el contingut

en: Unpublish comment
ca: Retira el comentari

en: Newest first
ca: Els més nous primer

en: Block type
ca: Tipus de bloc

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: User account
ca: Compte d'usuari

en: Main navigation
ca: Navegació principal

en: Not applicable
ca: No aplicable

en: No content available.
ca: No hi ha contingut disponible.

en: Webform submissions
ca: Enviaments del Webform

en: Sex
ca: Sexe

en: IP address
ca: Adreça IP

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: Temporary
ca: Temporal

en: No files available.
ca: No hi ha fitxers disponibles.

en: Frontpage
ca: Portada

en: Delete comment
ca: Suprimeix el comentari

en: MIME type
ca: Tipus MIME

en: Posted in
ca: Publicat a

en: Upload date
ca: Data de càrrega

en: Dashboard
ca: Tauler

en: Search index
ca: Índex de la cerca

en: Video file
ca: Fitxer de vídeo

en: Publish comment
ca: Publica el comentari

en: Draft
ca: Esborrany

en: Save Draft
ca: Desa l'esborrany

en: Scheduled
ca: Programat

en: Yes/No
ca: Sí/No

en: Alt text
ca: Text alternatiu

en: Education
ca: Educació

en: @interval ago
ca: Fa @interval

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Compact
ca: Compacta

en: Publishing status
ca: Estat de la publicació

en: Who's new
ca: Qui és nou

en: Content Overview
ca: Informació general del contingut

en: Delete redirect
ca: Suprimeix la redirecció

en: Date and time
ca: Data i hora

en: Who's online
ca: Qui està connectat

en: Apply filters
ca: Aplica els filtres

en: Publish on
ca: Publica el

en: Unpublish on
ca: Despublica el

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Your virtual face or picture.
ca: La vostra imatge virtual o fotografia.

en: Alert
ca: Alerta

en: Author name
ca: Nom de l'autor

en: Breadcrumbs
ca: Fil d'ariadna

en: Library
ca: Biblioteca

en: Status messages
ca: Missatges d'estat

en: Status code
ca: Codi d'estat

en: Marital status
ca: Estat civil

en: Delete content
ca: Suprimeix el contingut

en: Moderation state
ca: Estat de moderació

en: Published status
ca: Estat de publicació

en: Monthly archive
ca: Arxiu mensual

en: Operations links
ca: Enllaços d'operacions

en: Main page content
ca: Contingut principal de la pàgina

en: Full comment
ca: Comentari complet

en: Save comment
ca: Desa el comentari

en: Unapproved comments
ca: Comentaris sense aprovar

en: Full content
ca: Contingut sencer

en: Recent content
ca: Contingut recent

en: Unpublish content
ca: Retira el contingut

en: Make content sticky
ca: Fes el contingut estàtic

en: Make content unsticky
ca: Fes el contingut no estàtic

en: Promote content to front page
ca: Promou el contingut a la portada

en: Remove content from front page
ca: Elimina el contingut de la portada

en: Save content
ca: Desa el contingut

en: Find and manage content.
ca: Busqueu i gestioneu el contingut.

en: The name of the shortcut.
ca: El nom de l'accés directe.

en: Time zones
ca: Fusos horaris

en: Taxonomy term page
ca: Pàgina del terme de la taxonomia

en: No people available.
ca: No hi ha gent disponible.

en: Find and manage people interacting with your site.
ca: Trobeu i gestioneu la gent que interacciona amb el vostre lloc.

en: Basic page
ca: Pàgina bàsica

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
ca: Utilitzeu les <em>pàgines bàsiques</em> per al vostre contingut estàtic, com una pàgina de 'Qui som'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
ca: Utilitzeu les etiquetes per a agrupar en categories els articles de temes similars.

en: No media available.
ca: No hi ha mèdia disponible.

en: Video URL
ca: URL del vídeo

en: Geographic
ca: Geogràfic

en: Update URL alias
ca: Actualitza l'àlies URL

en: Bulk update
ca: Actualització massiva

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
ca: Gestiona comptes d'usuari, rols i permisos.

en: Changed date
ca: Data de modificació

en: The comment author's name.
ca: El nom de l'autor del comentari.

en: Not specified
ca: Sense especificar

en: Submission saved. You may return to this form later and it will restore the current values.
ca: Enviament desat. Podeu tornar al formulari més endavant i aquest restaurarà els valors actuals.

en: Industry
ca: Indústria

en: Master
ca: Mestre

en: Get the actual content from a content revision.
ca: Obté el contingut real a partir d'una revisió de contingut.

en: 404 page not found
ca: No s'ha trobat la pàgina 404

en: Wide
ca: Ample

en: Media type
ca: Tipus de mèdia

en: Full HTML
ca: HTML complet

en: Original language
ca: Llengua original

en: Country codes
ca: Codis de país

en: Scheduled content
ca: Contingut programat

en: Displaying @start - @end of @total
ca: Es mostren @start - @end de @total

en: Unpublish taxonomy term
ca: Retira el terme de taxonomia

en: The user ID of the comment author.
ca: L'ID d'usuari de l'autor del comentari.

en: The comment author's hostname.
ca: El nom d'amfitrió de l'autor de comentaris.

en: With selection
ca: Amb la selecció

en: Welcome!
ca: Benvingut/da!

en: 1 place | @count places
ca[0]: 1 lloc
ca[1]: @count llocs

en: Registering module
ca: Mòdul de registre

en: Lists (Views)
ca: Llistes (Views)

en: Fallback date format
ca: Format de data alternatiu

en: File usage
ca: Utilització de fitxer

en: 403 access denied
ca: Accés denegat 403

en: Site branding
ca: Marca del lloc

en: The comment author's email address.
ca: L'adreça de correu electrònic de l'autor del comentari.

en: Default comments
ca: Comentaris predeterminats

en: Allows commenting on content
ca: Permet comentar al contingut

en: The time that the user was last edited.
ca: La data en què l'usuari fou editat per darrer cop.

en: Search result highlighting input
ca: Destaca els resultats de la cerca realitzada

en: Scheduled Content
ca: Contingut programat

en: Primary admin actions
ca: Accions principals d'administració

en: Large (480×480)
ca: Gran (480x480)

[ctx: PHP date format]
en: D, m/d/Y - H:i
ca: D, d/m/Y - H:i

en: HTML Date
ca: Data HTML

en: HTML Datetime
ca: Data i hora HTML

en: HTML Month
ca: Mes HTML

en: HTML Time
ca: Hora HTML

en: HTML Week
ca: Setmana HTML

en: HTML Year
ca: Any HTML

en: HTML Yearless date
ca: Data HTML sense any

en: Default long date
ca: Format predeterminat de data llarga

en: Default medium date
ca: Format predeterminat per a la data mitjana

en: Default short date
ca: Format predeterminat per a la data curta

[ctx: PHP date format]
en: m/d/Y - H:i
ca: d/m/Y - H:i

en: User account menu
ca: Menú del compte d'usuari

en: Block the selected user(s)
ca: Bloqueja el(s) usuari(s) seleccionat(s)

en: Cancel the selected user account(s)
ca: Cancel·la els comptes d'usuari seleccionats

en: Unblock the selected user(s)
ca: Desbloqueja el(s) usuari(s) seleccionat(s)

en: Basic HTML
ca: HTML bàsic

en: Restricted HTML
ca: HTML restringit

en: Links related to the active user account
ca: Enllaços relacionats amb el compte d'usuari actiu

en: Administrative task links
ca: Enllaços de tasques administratives

en: Site information links
ca: Enllaços a la informació del lloc

en: Site section links
ca: Enllaços a les seccions del lloc

en: User tool links, often added by modules
ca: Enllaços a eines d'usuari, normalment afegits pels mòduls

en: Recent comments.
ca: Comentaris recents.

en: Find and manage files.
ca: Localitza i gestiona arxius.

en: All content, by month.
ca: Tot el contingut, per mes.

en: Recent content.
ca: Contingut recent.

en: All content promoted to the front page.
ca: Tot el contingut promocionat a la portada.

en: All content, by letter.
ca: Tot el contingut, per lletra.

en: Content belonging to a certain taxonomy term.
ca: Contingut que pertany a cert terme de taxonomia.

en: Shows a list of the newest user accounts on the site.
ca: Mostra una llista dels usuaris més nous del lloc web.

en: Who's online block
ca: Bloc de qui està en línia

en: Shows the user names of the most recently active users, and the total number of active users.
ca: Mostra els noms d'usuari dels usuaris actius més recentment i el nombre total d'usuaris actius.

en: Max 1300x1300
ca: Màx. 1300x1300

en: Max 2600x2600
ca: Màx. 2600x2600

en: Max 325x325
ca: Màx. 325x325

en: Max 650x650
ca: Màx. 650x650

en: Narrow
ca: Estret

en: Files overview
ca: Visió generalt dels fitxers

en: File usage information for {{ arguments.fid }}
ca: Informació d'ús del fitxer per {{ arguments.fid }}

en: Find and manage content
ca: Troba i gestiona el contingut

en: Name or email contains
ca: Nom o correu electrònic conté

en: A list of new users
ca: Una llista dels usuaris nous

en: There are currently @total users online.
ca: Actualment hi ha @total usuaris en línia.

en: There are currently 0 users online.
ca: Actualment no hi ha cap usuari connectat.

en: A list of users that are currently logged in.
ca: Una llista d'usuaris que tenen actualment una sessió oberta.

en: Delete media
ca: Suprimeix mèdia

en: Media name
ca: Nom del mèdia

en: Back to form
ca: Torna al formulari

en: Country names
ca: Noms de països

en: State codes
ca: Codis d'estat

en: State names
ca: Noms d'estat

en: State/Province codes
ca: Codis d'estat/província

en: State/Province names
ca: Noms d'estat/província

en: No more submissions are permitted.
ca: No es permeten més enviaments.

en: Yes: Yes
    No: No
ca: Sí: Sí
    No: No

en: List of redirects
ca: Llista de redireccions

en: There is no redirect yet.
ca: Encara no hi ha cap redirecció.

en: Save media
ca: Desa mèdia

en: Likert: Agreement
ca: Likert: Acord

en: Likert: Comparison
ca: Likert: Comparació

en: Likert: Importance
ca: Likert: Importància

en: Likert: Satisfaction
ca: Likert: Satisfacció

en: Likert: Ten Scale
ca: Likert: Escala de deu

en: Likert: Would You
ca: Likert: Voldries?

en: 1: Definitely Not
    2: Probably Not
    3: Not Sure
    4: Probably
    5: Definitely
ca: 1: Definitivament No
    2: Probablement no
    3: No estic segur
    4: Probablement
    5: Definitivament

en: Find and manage scheduled content.
ca: Cerqueu i gestioneu el contingut programat.

en: Find and manage scheduled content
ca: Cerqueu i gestioneu el contingut programat

en: Publish media
ca: Publica mèdia

en: Unpublish media
ca: Retira mèdia

en: Employment status
ca: Situació laboral

en: Ethnicity
ca: Ètnia

en: No scheduled content.
ca: No hi ha contingut programat.

en: Overview of all scheduled content, as a tab on main 'content admin' page
ca: Descripció general de tot el contingut programat, com a pestanya a la pàgina principal de "administració de contingut"

en: Scheduled content tab on user profile, showing just that user's scheduled content
ca: Pestanya de contingut programat al perfil d'usuari, que mostra només el contingut programat d'aquest usuari

en: No scheduled content for user {{ arguments.uid }}
ca: No hi ha contingut programat per a l'usuari {{ arguments.uid }}

en: Likert: Quality
ca: Likert: Qualitat

en: Phone type
ca: Tipus de telèfon

en: Home: Home
    Office: Office
    Cell: Cell
ca: Casa: Casa
    Oficina: Oficina
    Mòbil: Mòbil

en: Content editor
ca: Editor de continguts

en: Demographic
ca: Demogràfic

en: Find and manage comments.
ca: Cerqueu i gestioneu els comentaris.

en: The approved comments listing.
ca: La llista de comentaris aprovats.

en: Comments published
ca: Comentaris publicats

en: The unapproved comments listing.
ca: El llistat de comentaris pendents d'aprovació.

en: Comments unapproved
ca: Comentaris pendents d'aprovació

en: {Empty}
ca: {Buit}

en: Media Name
ca: Nom del mèdia

en: Find and moderate content.
ca: Cerca i modera contingut.

en: No moderated content available. Only pending versions of content, such as drafts, are listed here.
ca: No hi ha disponible contingut moderat. Només es llisten aquí les versions pendents de continguts, com poden ser els esborranys.

en: No front page content has been created yet.<br/>Follow the <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/index.html">User Guide</a> to start building your site.
ca: No s'ha creat encara cap contingut per a la portada.<br />Seguiu la <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/ca/docs/user_guide/ca/index.html">Guia d'Usuari</a> per a començar a construir el vostre lloc.

en: A locally hosted audio file.
ca: Un fitxer d'àudio allotjat en local.

en: A locally hosted video file.
ca: Un fitxer de vídeo allotjat en local.

en: Name (A-Z)
ca: Nom (A-Z)

en: Name (Z-A)
ca: Nom (Z-A)

en: Remote video
ca: Vídeo remot

en: A remotely hosted video from YouTube or Vimeo.
ca: Un vídeo hostatjat remotament de YouTube o Vimeo.

en: checkbox:
      - true
    color:
      - '#ffffcc'
      - '#ffffcc'
      - '#ccffff'
    email:
      - 'example@example.com'
      - 'test@test.com'
      - 'random@random.com'
    language_select:
      - en
    machine_name:
      - 'loremipsum'
      - 'oratione'
      - 'dixisset'
    tel:
      - '123-456-7890'
      - '098-765-4321'
    textarea:
      - 'Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Negat esse eam, inquit, propter se expetendam. Primum Theophrasti, Strato, physicum se voluit; Id mihi magnum videtur. Itaque mihi non satis videmini considerare quod iter sit naturae quaeque progressio. Quare hoc videndum est, possitne nobis hoc ratio philosophorum dare. Est enim tanti philosophi tamque nobilis audacter sua decreta defendere.'
      - 'Huius, Lyco, oratione locuples, rebus ipsis ielunior. Duo Reges: constructio interrete. Sed haec in pueris; Sed utrum hortandus es nobis, Luci, inquit, an etiam tua sponte propensus es? Sapiens autem semper beatus est et est aliquando in dolore; Immo videri fortasse. Paulum, cum regem Persem captum adduceret, eodem flumine invectio? Et ille ridens: Video, inquit, quid agas;'
      - 'Quae cum dixisset, finem ille. Quamquam non negatis nos intellegere quid sit voluptas, sed quid ille dicat. Progredientibus autem aetatibus sensim tardeve potius quasi nosmet ipsos cognoscimus. Gloriosa ostentatio in constituendo summo bono. Qui-vere falsone, quaerere mittimus-dicitur oculis se privasse; Duarum enim vitarum nobis erunt instituta capienda. Comprehensum, quod cognitum non habet? Qui enim existimabit posse se miserum esse beatus non erit. Causa autem fuit huc veniendi ut quosdam hinc libros promerem. Nunc omni virtuti vitium contrario nomine opponitur.'
    text_format:
      - value: '<p>Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Negat esse eam, inquit, propter se expetendam. Primum Theophrasti, Strato, physicum se voluit; Id mihi magnum videtur. Itaque mihi non satis videmini considerare quod iter sit naturae quaeque progressio. Quare hoc videndum est, possitne nobis hoc ratio philosophorum dare. Est enim tanti philosophi tamque nobilis audacter sua decreta defendere.</p>'
      - value: '<p>Huius, Lyco, oratione locuples, rebus ipsis ielunior. Duo Reges: constructio interrete. Sed haec in pueris; Sed utrum hortandus es nobis, Luci, inquit, an etiam tua sponte propensus es? Sapiens autem semper beatus est et est aliquando in dolore; Immo videri fortasse. Paulum, cum regem Persem captum adduceret, eodem flumine invectio? Et ille ridens: Video, inquit, quid agas;</p>'
      - value: '<p>Quae cum dixisset, finem ille. Quamquam non negatis nos intellegere quid sit voluptas, sed quid ille dicat. Progredientibus autem aetatibus sensim tardeve potius quasi nosmet ipsos cognoscimus. Gloriosa ostentatio in constituendo summo bono. Qui-vere falsone, quaerere mittimus-dicitur oculis se privasse; Duarum enim vitarum nobis erunt instituta capienda. Comprehensum, quod cognitum non habet? Qui enim existimabit posse se miserum esse beatus non erit. Causa autem fuit huc veniendi ut quosdam hinc libros promerem. Nunc omni virtuti vitium contrario nomine opponitur.</p>'
    url:
      - 'http://example.com'
      - 'http://test.com'
    webform_email_confirm:
      - 'example@example.com'
      - 'test@test.com'
      - 'random@random.com'
    webform_email_multiple:
      - 'example@example.com, test@test.com, random@random.com'
    webform_time:
      - '09:00'
      - '17:00'
ca: checkbox:
      - true
    color:
      - '#ffffcc'
      - '#ffffcc'
      - '#ccffff'
    email:
      - 'example@example.com'
      - 'test@test.com'
      - 'random@random.com'
    language_select:
      - en
    machine_name:
      - 'loremipsum'
      - 'oratione'
      - 'dixisset'
    tel:
      - '123-456-7890'
      - '098-765-4321'
    textarea:
      - 'Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Negat esse eam, inquit, propter se expetendam. Primum Theophrasti, Strato, physicum se voluit; Id mihi magnum videtur. Itaque mihi non satis videmini considerare quod iter sit naturae quaeque progressio. Quare hoc videndum est, possitne nobis hoc ratio philosophorum dare. Est enim tanti philosophi tamque nobilis audacter sua decreta defendere.'
      - 'Huius, Lyco, oratione locuples, rebus ipsis ielunior. Duo Reges: constructio interrete. Sed haec in pueris; Sed utrum hortandus es nobis, Luci, inquit, an etiam tua sponte propensus es? Sapiens autem semper beatus est et est aliquando in dolore; Immo videri fortasse. Paulum, cum regem Persem captum adduceret, eodem flumine invectio? Et ille ridens: Video, inquit, quid agas;'
      - 'Quae cum dixisset, finem ille. Quamquam non negatis nos intellegere quid sit voluptas, sed quid ille dicat. Progredientibus autem aetatibus sensim tardeve potius quasi nosmet ipsos cognoscimus. Gloriosa ostentatio in constituendo summo bono. Qui-vere falsone, quaerere mittimus-dicitur oculis se privasse; Duarum enim vitarum nobis erunt instituta capienda. Comprehensum, quod cognitum non habet? Qui enim existimabit posse se miserum esse beatus non erit. Causa autem fuit huc veniendi ut quosdam hinc libros promerem. Nunc omni virtuti vitium contrario nomine opponitur.'
    text_format:
      - value: '<p>Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Negat esse eam, inquit, propter se expetendam. Primum Theophrasti, Strato, physicum se voluit; Id mihi magnum videtur. Itaque mihi non satis videmini considerare quod iter sit naturae quaeque progressio. Quare hoc videndum est, possitne nobis hoc ratio philosophorum dare. Est enim tanti philosophi tamque nobilis audacter sua decreta defendere.</p>'
      - value: '<p>Huius, Lyco, oratione locuples, rebus ipsis ielunior. Duo Reges: constructio interrete. Sed haec in pueris; Sed utrum hortandus es nobis, Luci, inquit, an etiam tua sponte propensus es? Sapiens autem semper beatus est et est aliquando in dolore; Immo videri fortasse. Paulum, cum regem Persem captum adduceret, eodem flumine invectio? Et ille ridens: Video, inquit, quid agas;</p>'
      - value: '<p>Quae cum dixisset, finem ille. Quamquam non negatis nos intellegere quid sit voluptas, sed quid ille dicat. Progredientibus autem aetatibus sensim tardeve potius quasi nosmet ipsos cognoscimus. Gloriosa ostentatio in constituendo summo bono. Qui-vere falsone, quaerere mittimus-dicitur oculis se privasse; Duarum enim vitarum nobis erunt instituta capienda. Comprehensum, quod cognitum non habet? Qui enim existimabit posse se miserum esse beatus non erit. Causa autem fuit huc veniendi ut quosdam hinc libros promerem. Nunc omni virtuti vitium contrario nomine opponitur.</p>'
    url:
      - 'http://example.com'
      - 'http://test.com'
    webform_email_confirm:
      - 'example@example.com'
      - 'test@test.com'
      - 'random@random.com'
    webform_email_multiple:
      - 'example@example.com, test@test.com, random@random.com'
    webform_location:
      - value: 'The White House, 1600 Pennsylvania Ave NW, Washington, DC 20500, USA'
      - value: 'London SW1A 1AA, United Kingdom'
      - value: 'Moscow, Russia, 10307'
    webform_time:
      - '09:00'
      - '17:00'

en: Edit {{ name }}
ca: Edita {{ name }}

en: Widget (table)
ca: Giny (taula)

[ctx: Workflow state label]
en: Archived
ca: Arxivat

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
ca: Esborrany

[ctx: Workflow state label]
en: Published
ca: Publicat

[ctx: Workflow transition label]
en: Archive
ca: Arxiva

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore to Draft
ca: Restaura com a esborrany

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore
ca: Restaura

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
ca: Crea un nou esborrany

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
ca: Publica

en: Delete {{ name }}
ca: Suprimeix {{ name }}
