Sobki DSFR (10.1.0-beta1) - en to sq translation catalogue (91 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Operations
sq: Operacionet

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Type
sq: Lloji

en: Author
sq: Autori

en: List
sq: Lista

en: Subject
sq: Subjekti

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Language
sq: Gjuha

en: more
sq: tjetër

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Administration
sq: Administrimi

en: Comments
sq: Komente

en: More
sq: Akoma

en: Action
sq: Veprimi

en: Tags
sq: Etiketat

en: view
sq: shfaq

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Size
sq: Madhësia

en: Reset
sq: Rifillo

en: Link
sq: Lidhje

en: Name
sq: Emri

en: edit
sq: ndrysho

en: Taxonomy term
sq: Term i taxonomy

en: Preview
sq: Shikoje

en: Help
sq: Ndihmë

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Attachment
sq: Bashkangjitur

en: Upload
sq: Ngarkimi

en: User
sq: Përdoruesi

en: Error
sq: Gabim

en: Contact
sq: Kontakti

en: Created
sq: Krijuar

en: All
sq: Të gjitha

en: Active
sq: Aktiv

en: Page title
sq: Titulli i faqes

en: Block
sq: Bllokuar

en: Page
sq: Faqe

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: To
sq: Për

en: From
sq: Nga

en: Roles
sq: Rolet

en: Comment
sq: Komenti

en: Hostname
sq: Emri i host

en: Published
sq: Publikuar

en: Filter
sq: Filtri

en: Promoted to front page
sq: Vendosur tek faqja qendrore

en: Vocabulary
sq: Fjalori

en: Term name
sq: Emri i termit

en: Last access
sq: Hyrja e fundit

en: Last update
sq: Rifreskimi i fundit

en: Authored by
sq: Krijuar nga

en: Table
sq: Tabela

en: Color
sq: Ngjyra

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
sq: @site për momentin është në riparim. Do të kthehemi përsëri së shpejti. Ju faleminderit për durimin.

en: Anonymous
sq: Anonim

en: Recent comments
sq: Komentet e fundit

en: English
sq: Anglisht

en: French
sq: Frengjisht

en: ‹ previous
sq: ‹ paraardhëse

en: next ›
sq: në vazhdim ›

en: Member for
sq: Anëtar që prej

en: Languages
sq: Gjuhët

en: Configure block
sq: Konfiguro bllokun

en: Your message has been sent.
sq: Mesazhi juaj u dërgua.

en: Blocked
sq: Bllokuar

en: Published comments
sq: Komentet e publikuar

en: Anonymous user
sq: Përdoruesi anonim

en: Block description
sq: Përshkrimi i bllokut

en: Blocks
sq: Blloqet

en: Permission
sq: Të drejta

en: « first
sq: « e para

en: last »
sq: e fundit »

en: No comments available.
sq: Asnjë koment në dispozicion.

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
sq: Një përdorues konsiderohet në linjë për këtë kohë mbasi të ketë vizituar një faqe.

en: Unpublish comment
sq: Fshihe komentin

en: User account
sq: Profili i përdoruesit

en: No content available.
sq: Asnjë përmbajtje në dispozicion.

en: Delete comment
sq: Elemino komentin

en: Posted in
sq: Dërguar në

en: Who's new
sq: Përdorues të rinj

en: Date and time
sq: Data dhe ora

en: Who's online
sq: Kush është në linjë

en: Recent content
sq: Përmbajtje e re

en: Taxonomy term page
sq: Faqja e termit Taksonomi
