Sobki DSFR (10.1.0-beta2) - en to hy translation catalogue (139 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Register
hy: Գրանցվել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Moderated content
hy: Մոդերացված բովանդակություն

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Type
hy: Տեսակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: List
hy: Ցանկ

en: Subject
hy: Թեմա

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Language
hy: Լեզու

en: more
hy: ավելի

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Administration
hy: Ադմինիստրացիա

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: More
hy: Ավելին

en: Action
hy: Գործողություն

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Homepage
hy: Գլխավոր էջ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Size
hy: Չափ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Link
hy: Հղում

en: Image
hy: Նկար

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Taxonomy term
hy: Տաքսոնոմիա տերմին

en: Label
hy: Պիտակ

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Help
hy: Օգնություն

en: True
hy: Ճիշտ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Top
hy: Վերև

en: Archive
hy: Արխիվացնել

en: Filename
hy: ֆայլի անունը

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Text
hy: Տեքստ

en: Attachment
hy: Կցորդ

en: Upload
hy: Ներբեռնել

en: User
hy: Օգտագործող

en: Content type
hy: Բովանդակության տեսակ

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Files
hy: Ֆայլեր

en: User ID
hy: Օգտատիրոջ  ID

en: Error
hy: Սխալ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Page title
hy: Էջի վերնագիր

en: Block
hy: Բլոկ

en: Page
hy: Էջ

en: Bottom
hy: Ներքև

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: To
hy: Ում

en: From
hy: Ում կողմից

en: Roles
hy: Դերեր

en: Comment
hy: Մեկնաբանություն

en: Hostname
hy: Հոստի անուն

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Vocabulary
hy: Բառարան

en: Last access
hy: Վերջին մուտքը

en: Warning
hy: Զգուշացում

en: Last update
hy: Վերջին թարմացումը

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Media
hy: Մեդիա

en: Plain text
hy: Պարզ տեքստ

en: General
hy: Ընդհանուր

en: Table
hy: Աղյուսակ

en: Color
hy: Գույն

en: Role
hy: Դեր

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
hy: Ներկայումս @site-ում տեխնիկական սպասարկման աշխատանքներ են տարվում։ Մենք շուտով կրկին հասանելի կլինենք։ Շնորհակալություն Ձեր համբերատարության համար։

en: Anonymous
hy: Անանուն

en: Tools
hy: Գործիքներ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: English
hy: Անգլերեն

en: French
hy: Ֆրանսերեն

en: ‹ previous
hy: ‹ նախորդը

en: next ›
hy: հաջորդը ›

en: Front page
hy: Առջևի էջ

en: Languages
hy: Լեզուներ

en: Configure block
hy: Կարգավորել բլոկը

en: author
hy: հեղինակ

en: People
hy: Մարդիկ

en: Blocked
hy: Արգելափակված

en: Author Name
hy: Հեղինակի անուն

en: Published comments
hy: Հրապարակված մեկաբանություններ

en: Anonymous user
hy: Անանուն օգտատեր

en: Block description
hy: Բլոկի նկարագրություն

en: Blocks
hy: Բլոկներ

en: Used in
hy: Օգտագործվել է

en: Administrator
hy: Ադմինիստրատոր

en: « first
hy: « առաջինը

en: No comments available.
hy: Մեկնաբանություններ չկան:

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
hy: Օգտագործողը համարվում է առցանց այնքան ժամանակ, սկսած էջ մուտք գործելու վերջին պահից:

en: Locked
hy: Արգելափակված

en: Publish content
hy: Հրապարակել բովանդակությունը

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը

en: User account
hy: Պրոֆիլ

en: IP address
hy: IP հասցե

en: Delete comment
hy: Ջնջել մեկնաբանություն

en: MIME type
hy: MIME տեսակը

en: Dashboard
hy: Վահանակ

en: Publish comment
hy: հրապարակել մեկնաբանություններ

en: Draft
hy: Սևագիր

en: @interval ago
hy: @interval առաջ

en: Who's new
hy: Նորեկներ

en: Who's online
hy: Ով է կայքում

en: Author name
hy: Հեղինակի անունը

en: Status messages
hy: Ստատուս հաղորդագրություններ

en: Delete content
hy: Ջնջել բովանդակությունը

en: Unapproved comments
hy: Չհաստատված  մեկնաբանություններ

en: No people available.
hy: Ոչ մի մարդ հասանելի չի

en: Basic page
hy: Տարրական էջ

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
hy: Օգտագործել <em>հիմնական էջերը</em> Ձեր մշտական բովանդակության համար ,ինչպես օրինակ  "Մեր մասին " էջը:

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
hy: Օգտագործեք թեգեր խմբավորելու համար հոդվածները նմանատիպ թեմաները բաժիններում:

en: Wide
hy: Լայն

en: Block the selected user(s)
hy: Արգելափակել նշված օգտատերերին

en: Unblock the selected user(s)
hy: Վերականգնել նշված օգտատերերին

en: Who's online block
hy: "Ով է կայքում" բլոկ

en: Max 1300x1300
hy: Առավելագույնը 1300x1300

en: Max 2600x2600
hy: Առավելագույնը 2600x2600

en: Max 325x325
hy: Առավելագույնը 325x325

en: Max 650x650
hy: Առավելագույնը 650x650

en: Narrow
hy: Նեղ

en: Name or email contains
hy: Անունը կամ էլ-հասցեն պարունակում են

en: A list of new users
hy: Նորեկ օգտատերերի ցուցակ

en: There are currently @total users online.
hy: @total օգտատեր այժմ օնլայն է:

en: There are currently 0 users online.
hy: Ոչ մի օգտատեր այժմ օնլայն չէ:

en: A list of users that are currently logged in.
hy: Օգտատերերի ցուցակը, որոնք այս պահին մուտք են գործել համակարգ

en: Delete media
hy: Ջնջել մեդիա

en: @interval hence
hy: @interval անց
