Sobki DSFR (10.1.0-beta2) - en to sl translation catalogue (117 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Status
sl: Stanje

en: Register
sl: Registracija

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Operations
sl: Operacije

en: Content
sl: Vsebine

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Type
sl: Tip

en: Author
sl: Avtor

en: List
sl: Seznam

en: Subject
sl: Zadeva

en: Description
sl: Opis

en: Language
sl: Jezik

en: more
sl: več

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Administration
sl: Upravljanje

en: Comments
sl: Komentarji

en: More
sl: Več

en: Action
sl: Akcija

en: Tags
sl: Oznake

en: Homepage
sl: Domača stran

en: view
sl: pogled

en: Edit
sl: Uredi

en: Size
sl: Velikost

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Link
sl: Povezava

en: Image
sl: Slika

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: Taxonomy term
sl: Taksonomski izraz

en: Label
sl: Oznaka

en: Preview
sl: Predogled

en: Help
sl: Pomoč

en: Default
sl: Privzeto

en: Top
sl: Na vrhu

en: Filename
sl: Ime datoteke

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Text
sl: Besedilo

en: Layout
sl: Postavitev

en: Attachment
sl: Priponka

en: Upload
sl: Nalaganje

en: User
sl: Uporabnik

en: Content type
sl: Tip vsebine

en: Error
sl: Napaka

en: Contact
sl: Kontakt

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Horizontal
sl: Vodoravno

en: Vertical
sl: Navpično

en: All
sl: Vsi

en: Active
sl: Aktiven

en: Page title
sl: Naslov strani

en: Block
sl: Blok

en: Page
sl: Stran

en: Bottom
sl: Spodaj

en: Footer
sl: Noga

en: To
sl: Za

en: From
sl: Od

en: Roles
sl: Vloge

en: Comment
sl: Komentar

en: Hostname
sl: Ime gostitelja

en: Published
sl: Objavljeno

en: Promoted to front page
sl: Prikaži na prvi strani

en: Vocabulary
sl: Besedišče

en: Term name
sl: Ime termina

en: Last access
sl: Zadnji dostop

en: Warning
sl: Opozorilo

en: Last update
sl: Zadnja posodobitev

en: Authored by
sl: Avtor

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: Plain text
sl: Golo besedilo

en: Widget
sl: Gradnik

en: General
sl: Splošno

en: Table
sl: Tabela

en: Color
sl: Barva

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
sl: Spletno mesto @site je trenutno v vzdrževanju. Če ne bo težav, bo spletno mesto kmalu ponovno dosegljivo.Hvala za vaše razumevanje.

en: Anonymous
sl: Anonimnež

en: Recent comments
sl: Nedavni komentarji

en: English
sl: Angleščina

en: French
sl: Francoščina

en: ‹ previous
sl: ‹ prejšnja

en: next ›
sl: naslednja ›

en: Member for
sl: Registriran

en: Front page
sl: Vstopna stran

en: Languages
sl: Jeziki

en: Configure block
sl: Konfiguriraj blok

en: Your message has been sent.
sl: Vaše sporočilo je bilo poslano.

en: People
sl: Uporabniki

en: Blocked
sl: Blokiran

en: Published comments
sl: Objavljeni komentarji

en: Anonymous user
sl: Anonimni uporabnik

en: Block description
sl: Opis bloka

en: Blocks
sl: Bloki

en: Used in
sl: Uporabljen v

en: Permission
sl: Dovoljenje

en: « first
sl: « prva

en: last »
sl: zadnja »

en: No comments available.
sl: Ni komentarjev.

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
sl: Uporabnik se smatra prijavljen še toliko časa po zadnjem ogledu strani.

en: Publish content
sl: Objavi vsebino

en: Unpublish comment
sl: Umakni komentar

en: User account
sl: Uporabniški račun

en: No content available.
sl: Na voljo ni nobene vsebine.

en: IP address
sl: IP naslovi

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki

en: Secondary tabs
sl: Sekundarni zavihki

en: Delete comment
sl: Izbriši komentar

en: Posted in
sl: Objavljeno v

en: Dashboard
sl: Pregledna plošča

en: Search index
sl: Indeks iskanja

en: Publish comment
sl: Objavi komentar

en: Who's new
sl: Novi uporabniki

en: Date and time
sl: Datum in čas

en: Who's online
sl: Kdo je prijavljen
