Sobki DSFR (10.1.0-beta3) - en to gu translation catalogue (30 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Author
gu: લેખક

en: Description
gu: વર્ણન

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Administration
gu: સંચાલન

en: More
gu: વધુ

en: Link
gu: કડી

en: Help
gu: મદદ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Text
gu: લખાણ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Error
gu: ભુલ

en: Horizontal
gu: આડું

en: Vertical
gu: ઊભું

en: All
gu: બધા

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Warning
gu: ચેતવણી

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: Color
gu: રંગ

en: author
gu: લેખક

en: Unpublished
gu: અપ્રકાશિત

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: « first
gu: પ્રથમ

en: Alert
gu: ચેતવણી
