Sobki DSFR (10.1.0-beta3) - en to lo translation catalogue (6 entries)

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: Image
lo: ຮູບພາບ

en: Help
lo: ຊ່ວຍເຫຼືອ

en: Text
lo: ຂໍ້ຄວາມ

en: Shortcuts
lo: ທາງລັດ

en: Dashboard
lo: ກະດານສະຫຼຸບຂໍ້ມູນ
